Humus Active uniwersalny polepszacz glebowy - papka 2l Zobacz większe

Humus Active uniwersalny polepszacz glebowy - papka 2l

Nowy produkt

Uniwersalny polepszacz gleby

W postaci papki

Trwała aktywna pruchnica

Zastępuje efektywnie 1 toną obornika

Pojemność: 2 l

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

35,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nawóz Humus Active przeznaczony do wszystkich upraw działkowych i przydomowych oraz wszelkich roślin w uprawach wielkotowarowych, polowych, sadowniczych i pod osłonami, jak również w parkach i terenach zieleni.

HUMUS Active zastosowany doglebowo istotnie zwiększa jej pojemność wodną i sorpcyjną. Pielęgnując rośliny wyłącznie HUMUSEM Active zmniejszamy ryzyko chorób cywilizacyjnych.

W 1 ml nawozu Humus Active zawiera:

– miliardy PM-ów Pozytywnych Organizmów pochodzących z uszlachetnionego przez dżdżownice kalifornijskie obornika zwierząt kopytnych z nieintensywnych gospodarstw rolnych. PM-y asymilują azot z powietrza i uwalniają uwiązane w glebie składniki pokarmowe takie jak azot (bakterie fotosyntetyzujące) oraz potas, fosfor i mikroelementy (bakterie promieniowe). PM-y szybko rozkładają resztki organiczne (liście, łodygi, komposty i inne) dostarczając składniki pokarmowe oraz próchnicę pokarmową. Szybki rozkład materii organicznej oraz dominacja PM-ów znacznie ogranicza rozwój patogenów wywołujących choroby roślin, rozwój chorób grzybowych,

– miliardy koloidów TAP- Trwałej Aktywnej Próchnicy wraz z próchnicą pokarmową o powierzchni zbiorowej nawet 1000 metrów kwadratowych, która jest niezbędna do trwałego rozwoju PM-ów. Dzięki temu gleba pulchnieje i znacznie zwiększa swoją pojemność wodną i sorpcyjną.

Humus Active zastosowany 2- krotnie w roku doglebowo i 2-4 razy dolistnie w okresie wegetacji rośliny powoduje wysokie i zdrowe plonowanie nawet na słabym glebach a po paru latach systematycznego stosowania możemy doprowadzić do poprawienia klasy gleby. Na glebach mocno zdegradowanych dawkę Humusu Active można zwiększyć nawet 2-krotnie z dodatkiem Aktywitu PM

SPOSÓB UŻYCIA:

– doglebowo – najlepiej stosować wiosną na początku ruszenia wegetacji roślin (I termin) oraz na przełomie września/października (II termin) rozcieńczając 0,2l Humusu w 10 litrach wody i tak przygotowaną cieczą użytkową polewamy po gruncie na pow. ok. 40 m2.

– dolistnie – 2-4 krotnie co około 3 tygodnie w okresie wegetacji rozcieńczając 0,1l Humusu w 10 litrach wody i tak przygotowaną cieczą użytkową zrosić roślinę stosując konewkę lub opryskiwacz na pow. ok. 40m2. Drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne: w okresie wegetacji opryskać obficie liście i gałęzie oraz jesienią po zrzuceniu liści.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Humus Active uniwersalny polepszacz glebowy - papka 2l

Humus Active uniwersalny polepszacz glebowy - papka 2l

Uniwersalny polepszacz gleby

W postaci papki

Trwała aktywna pruchnica

Zastępuje efektywnie 1 toną obornika

Pojemność: 2 l

30 innych produktów w tej samej kategorii: