Wyprzedaż! Skuteczne świece na krety 3 sztuki Bros Zobacz większe

Skuteczne świece na krety 3 sztuki Bros

Nowy produkt

Świece na krety

Antykret

3 sztuki w opakowaniu

Świece na krety Bros

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

18,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Środek na krety i gryzonie polne w formie świecy o działaniu gazowym.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Zakres stosowania:

Do zwalczania kretów występujących na terenie lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Preparat służy do ochrony przed szkodami powodowanymi przez krety w miejscach, gdzie nie występuje roślinność. Produkt biobójczy, nie jest środkiem ochrony roślin.

Sposób użycia-technika gazowania nor:
W dniu poprzedzającym zabieg zadeptać wszystkie otwory nor nornika i myszy. W dniu zabiegu gazować tylko nory otwarte (zamieszkałe). Miejsca zamieszkania gryzoni poznaje się po wykopanych w ziemi norach oraz po kopczykach, w przypadku kreta. Zachować szczególną ostrożność w trakcie wykonywania zabiegu. Zamieszkały korytarz ostrożnie oczyścić tak, aby można było umieścić w nim świece.
Następnie główkę świecy zapalić od płomienia (np. od znicza postawionego na dnie metalowego wiaderka) i szybko włożyć dymiącą świece do przygotowanego miejsca w korytarzu. W miarę potrzeby świecę można przesunąć głębiej kijem. Otwór szczelnie zatknąć darnią, pęczkiem trawy itp., następnie uszczelnić zasypując ziemią.
Nie zasypywać otworów wlotowych bezpośrednio ziemią ani nie zadeptywać korytarzy, aby nie przeciwdziałać równomiernemu rozchodzeniu się gazu w norze. Z zapalonej świecy wydziela się fosforek wapniowy, związek nietrwały, który pod wpływem wilgoci zawartej w glebie rozkłada się do fosforowodoru.
Jest on cięższy od powietrza i przenika do niżej położonych części nory. Na zboczach umieszczać świece w otworach korytarzy położonych wyżej, a pozostałe otwory prowadzące do nor przykryć darnią lub pęczkiem trawy i przysypać ziemią.

Zalecana dawka: 1 świeca na 1 zamieszkałą norę.
Przeciwwskazania: gazowania nor nie przeprowadzać w czasie deszczu.

Gazowane nory można otwierać nie wcześniej niż po 3 dniach od zabiegu. Środka nie stosować w szklarniach, tunelach foliowych itp.


Zawartość: 3 szt.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Skuteczne świece na krety 3 sztuki Bros

Skuteczne świece na krety 3 sztuki Bros

Świece na krety

Antykret

3 sztuki w opakowaniu

Świece na krety Bros

30 innych produktów w tej samej kategorii: