Płynny nawóz uniwersalny 1l Florovit Zobacz większe

Płynny nawóz uniwersalny 1l Florovit

Nowy produkt

Koncentrat

Wystarcza na 400 litrów roztworu

Nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy

Nawóz uniwersalny

Pojemność: 1l

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

9,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wieloskładnikowy, całkowicie rozpuszczalny w wodzie, skoncentrowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do dolistnego i doglebowego nawożenia roślin w ogrodnictwie, w uprawach polowych, w ogródkach działkowych oraz w uprawie roślin ozdobnych w gruncie i doniczkach.

Nawożenie dolistne, jak wykazały długoletnie badania nad poza korzeniowym zasilaniem roślin, jest najszybszą i ekonomicznie uzasadnioną formą nawożenia. Florovit płynny jest skoncentrowanym nawozem ogrodniczym, który poza nawożeniem posiada również bardzo cenne własności błonkotwórcze. Dzięki tym właściwościom Florovit płynny jest zalecany jako środek sprawiający, że rośliny lepiej znoszą okresy suszy, niedostatku wody lub okresy krytyczne (np. zahamowanie wzrostu) oraz są bardziej odporne na infekcje i różnego rodzaju stresy.

Florovit można stosować do zasilania roślin ozdobnych, warzyw w gruncie i pod osłonami, w sadownictwie i rolnictwie. Rośliny dokarmiane Florovitem płynnym szybciej rosną, wcześniej i okazalej kwitną, a także wcześniej zaczynają owocować, dając plony większe o około 10 %. Florovit płynny można stosować jako środek przyspieszający regenerację roślin uszkodzonych przez mróz (szczególnie drzew owocowych) opryskując liście, gałęzie i pnie do całkowitego zwilżenia.

Sposób użycia:

Nawóz stosuje się w roztworach od 1:100 do 1:400. Otrzymanym roztworem opryskiwać rośliny lub podlewać podłoże. Zabieg powtarzać co 7-14 dni.

Florovit płynny jest nietoksyczny dla ludzi, zwierząt i owadów. Może być stosowany łącznie ze środkami ochrony roślin.

KONCENTRAT do sporządzenia 400 l roztworu do podlewania.

Pojemność: 1l

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Płynny nawóz uniwersalny 1l Florovit

Płynny nawóz uniwersalny 1l Florovit

Koncentrat

Wystarcza na 400 litrów roztworu

Nawóz ogrodniczy dolistny i doglebowy

Nawóz uniwersalny

Pojemność: 1l

30 innych produktów w tej samej kategorii: