Nawóz na trawnik-mech 2 kg Ogród Start Zobacz większe

Nawóz na trawnik-mech 2 kg Ogród Start

Nowy produkt

Nawóz na trawnik

Nawóz Anty mech

Produkt granulowany

Pojemność: 2kg

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

14,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wieloskładnikowy, nieorganiczny nawóz granulowany. Zawiera niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju składniki pokarmowe wzbogacone o zawartość żelaza (Fe). Skład oraz forma nawozu dostosowane są w taki sposób,aby prawidłowy wzrost traw, zapewniał szybkie uzupełnienie wolnych miejsc powstałych po wyparciu mchu. Zawartość azotu zapewni żywo zieloną barwę trawnika, stymulując wzrost oraz krzewienie roślin. Fosfor i potas wpływają na poprawę zdrowotności roślin i lepsze przezimowanie trawnika.

Sposób użycia:

Nawozić od wiosny do połowy września dawką 3-4 kg/100 m2 w odstępach 30-dniowych. Nawożenie wykonywać po skoszeniu trawnika, a następnie podlać wodą co zwiększy skuteczność nawożenia. W razie konieczności, wolne miejsca obsiać ponownie trawą. 50 g nawozu równa się zawartości około jednej garści.

Skład: Azot (N) całkowity 18% w tym: azot (N) w formie azotanowej 7%, azot (N) w formie amonowej 11%. Pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie 6%, pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie 5%. Tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie 6%.

Pojemność: 2 kg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nawóz na trawnik-mech 2 kg Ogród Start

Nawóz na trawnik-mech 2 kg Ogród Start

Nawóz na trawnik

Nawóz Anty mech

Produkt granulowany

Pojemność: 2kg

30 innych produktów w tej samej kategorii: